0216 545 47 45
Sigorta Destek Hattı
İletişim

Telefon 0216 545 47 45
Faks     0216 545 47 53
E-Mail  info@guvensigorta.com
Adresimiz

Koşuyolu Cad. 77/8  Kadıköy
İstanbul - Türkiye
Kaskoda alırken kazanın ! Bırakın tecrübelerimizle  sizi yönlendirelim. Geniş ürün yelpazemizle her isteğe uygun ürünü sunmaktayız.
Kaza nedeni ile karşı tarafa verilen zararı, teminatları ölçüsünde karşılarYıllardır risklerinizi değerlendirerek en uygun seçenekleri sizlere sunuyoruz..
10 yılı aşkın süredir sektörde sigorta gereksinimlerinize en uygun en kapsamlı poliçe seçeneklerini sunuyoruz. Konut ve İşyerinizi yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riski sizin adınıza üstleniyoruz.
TRAFİK SİGORTASI
İŞYERİ VE KONUT SİGORTASI
Kaza tespit tutanağı
KASKO SİGORTASI
ZORUNLU DEPREM SİGORTASI
Zorunlu Deprem Sigortası, genel anlamda, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan bir sigorta sistemidir. Sigorta hakkında detaylı bilgiyi bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.
SEYAHAT SİGORTASI
Yolculuğa çıktığınızda taşıdığınız riskleri "Güven" altına alan bir üründür. Vize için gerekli olan, alt limitlerde poliçe alınacağı gibi daha yüksek teminatlı poliçe sahibi olmakta mümkündür.
SAĞLIK SİGORTASI
Sağlık sigortası sistemine giriş tarihiniz ve bu tarihteki sağlık durumunuz, sigortalılık geleceğiniz için çok mühimdir. Genç yaşlarda sağlıklı iken bu kapsama girenler, hem düşük primler karşılığında sağlık güvencesi alır hem de ileriki yaşlarda istedikleri sağlık kurumlarından hizmet alabilirler.

Sağlık Sigortası Danışmanlığında iddia ediyoruz ki "Güven Sigorta" en iyisidir. Bizimle görüşmeden sağlık sigortası konusunda karar vermeyiniz.
Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır. Ağustos ayı içerisinde Türkiye genelinde reklamlarla tanıtımlara başlanmış, tüm operatörler ile anlaşmalı olarak devreye alınmış olan SMS projesi ile kişiler mesaj atarak arabalarının hasar geçmişlerini, mağdur bilgilerini, trafik poliçelerinin olup olmadığını ve eğer bir kazaya karıştılarsa kaza tespit tutanaklarının durumunu 5664'e mesaj atarak sorgulayabiliyolar.
Önemli not: Tüm operatörler için geçerlidir.

Nakliyat sigortasının birkaç çeşidi bulunmaktadır. Genel anlamda bahsedersek Bu sigorta ile, bir malın bir taşıma aracı ile (gemi, kamyon, uçak, ya da tren) bir yerden bir yere taşınması sırasında poliçede yer alan
NAKLİYAT SİGORTASI
kloz ve şartlar uyarınca bir kaza ya da olaya bağlı olarak fiziken  zarar görmesi  teminat  altına alınır.
ÜRÜNLERİMİZ