0216 545 47 45
Sigorta Destek Hattı
İletişim

Telefon 0216 545 47 45
Faks     0216 545 47 53
E-Mail  info@guvensigorta.com
Adresimiz

Koşuyolu Cad. 77/8  Kadıköy
İstanbul - Türkiye
Yıllardır risklerinizi değerlendirerek en uygun seçenekleri sizlere sunuyoruz..
Kaza tespit tutanağı
Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır. Ağustos ayı içerisinde Türkiye genelinde reklamlarla tanıtımlara başlanmış, tüm operatörler ile anlaşmalı olarak devreye alınmış olan SMS projesi ile kişiler mesaj atarak arabalarının hasar geçmişlerini, mağdur bilgilerini, trafik poliçelerinin olup olmadığını ve eğer bir kazaya karıştılarsa kaza tespit tutanaklarının durumunu 5664'e mesaj atarak sorgulayabiliyolar.
Önemli not: Tüm operatörler için geçerlidir.

1998 Yılından bu yana sigortacılık sektöründe bulunan çeşitli şirketlerin Genel Müdürlüklerinde çalışarak ve Sigorta Danışmanlığı, aracılık hizmetlerini sürdüren "GÜVEN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ" ekibi, her türlü sigortacılık branşı için gerekli eğitimleri almış ve en üst düzeyde yeterlilik belgelerini bünyesinde bulunduran bir ekiple sizlere Sigorta Aracılığı ve Danışmanlığı hizmetleri vermeye devam etmektedir.
Hizmet sunmaktan gurur duyduğumuz siz müşterilerimize Sigortacılığın tüm branşlarında aranan gerçek teminatı ve hasar anında hızlı ve eksiksiz tazminat ödenmesini ve servisi sağlarken tüm müşterilerimize en iyi şahsi dikkati verecek kadar küçük, en iyi personel, tecrübe ve en iyi ilişkileri sağlayacak kadar da büyük olduğumuz inancındayız.


Tüm Sigortalılarımızın hak ettiği standartlara ulaşmasını sağlamak, bunun içinde en kaliteli hizmeti sunmak müşteri hedefimizdir.


HAKKIMIZDA